Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Сухата река
125 500 €
245 456.67 лв.

(2 092 €, 4 091.60 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:13 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 275 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ARCO REAL ESTATE представя: Двустаен апартамент в нова кооперация пред АКТ 15 в кв.Сухата река.
Снимките са от идеен проект!
Апартамент 1 е на ет.1-ви над гаражи, със застроена площ 46..35 кв.м. със западно изложение.
Разпределение: Входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня,от която се излиза на тераса, баня с тоалетна с балконче на юг. Има мазе.
Сграда пред АКТ 15 в кв.Сухата река, близо до Ботевградско шосе, магазини и училище.
Сградата е малка на 5 етажа, с гаражи и паркоместа в сутерен и на партер. двор.
Завършване края на 26-та година. АКТ 15- юли 2026г.
Жилищата ще се предават на шпакловка и замазка. Входни врати. PVC дограма със стъклопакет 4-ри сезона.
Отопление на ток. Изградена сплит система за климатици.
Общите части са изпълнени луксозно. Безшумен асаньор.
В сградата има още два имота на ет.4, паркоместа и гаражи.
Гъвкава схема на заплащане. Строителят предлага и довършителни работи по Ваш проект или по този, който е показан.
Имотът е добър за инвестиция.
Местоположение: До бул. Ботевградско шосе, до парк, до метростанция, до училище и деска градина.
Агенцията предоставя безпатна услуга - Съдействаме при ипотечно кредитиране на имота.
За повече информация и огледи Йоланта Бикова 0895664570 , оферта 104567
e-mail: Yolanta.bikova@arcoreal.bg
Особености
Тухла
За контакт:
0895664570
Агенция:
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ
02 950 3888; Безплатен телефон: 0800 900 25
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo