Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област София, с. Караполци
86 000 €
168 201.38 лв.

(1 720 €, 3 364.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 10:29 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 20 пъти.
Площ:
50 m2
Двор:
645 m2
Етаж:
0
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

ARCO REAL ESTATE представя поземлен имот в центъра на село Караполци, общ. Елин Пелин.
Имотът е с площ от 645 кв.м.
Парцелът е равен, с правилна форма, като в него е изградена тухлена къща с каменна основа.
Парцелът разполага с активни партиди за ток и питейна вода.

Село Караполци се намира на 37 км. от центъра на гр. София. Населеното място предлага чист въздух и спокойствие, като в селото има новоизграден парк с детски и спортни площадки.
Особености
Тухла
За контакт:
0894505019
Брокер:
Мануел Михайлов
0878 999 555
Офис: Иван Вазов, бул.Витоша 137
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област София, с. Караполци
Обява: 1j176976970479748

86 000 €
168 201.38 лв.
(1 720 €, 3 364.03 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, с. Караполци