Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Белите брези
1 250 €
2 444.79 лв.

(10.33 €, 20.20 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:10 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
121 m2
Етаж:
2-ри от 3

Описание на имота:

Тристаен апартамент под наем в кв. Бели Брези. След цялостен ремонт, обзаведен с всичко необходимо за живеене.

Разпределение: Голям коридор с вграден гардероб, две просторни спални, баня с WC, отделно WC, кухненски бокс с трапезария и дневна, две тераси.
Отоплява се с климатици. Изложение; Изток/Запад

Местоположение: ул. Битоля.

Особености
Обзаведен
За контакт:
0876278104
Брокер:
Цветелина Спасова
0876 27 81 04
Офис: Парадайс
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Белите брези
Обява: 2d177787861159345

1 250 €
2 444.79 лв.
История на цената
(10.33 €, 20.20 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Белите брези